Hasta Görüşü

Hamide Hanım eşimi ölümlerden döndürdü, 4 yıldır kendisiyle yeri geldi her hafta görüşmek durumunda kaldım bir gün bile surat astıgını ve ilgilenmediğini görmedi . Hamide hanım benim için bir abla arkadaş ve de psikologum olmuştur. Kocam hayatta ve benimleyse bu hamide hanım sayesindedir kendisini herkeze tavsiye ediyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Ci..k

Hamide Hanım süper bir romatologdur. 3 ay boyunca gezmediğim hastane kalmadı, ben kendi teşhisisimi koymama rağmen doktorlar koyamadı. Ağrılar beni iki büklüm yapmıştı. İlk muayenesinin hemen akabinde verdiği reçete ile daha ilk günden ağrılarım hafiflemeye başladı. Bir süre sonra ağrılarım kalmadı. Kendisine minnettarım.

Se..m

Behçet Hastalığından kaynaklı eklem tutulumları yaşıyorum. Hamide Hanım randevum olmamasına rağmen gittiğim zamanlarda bile ilgisini esirgemedi. Uyguladığı tedaviler sonucu çok sık tekrarlayan ataklarım azaldı. Ne zaman şu doktor iyiymiş bir de ona görün deseler ataklarım kötüleşti. Kendisinden asla şaşmam. Hamide Hanım herşey için çok teşekkürler

Ci..k

Hamide Hanım gerek teşhis koymada ve gerekse hastalığımı kontrol altına almada başarılı oldu. Haşimato ve Şögren hastası olmama karşın yaşam kalitemi yükseltti. Uzun süre terapi görmeme rağmen sonuç alamadığım kalçamadaki ödemin teşhisinde ve tedavisinde yol gösterdiği için de özellikle teşekkür ederim.

Mu..r

Romatoid Artrit hastasıyım. 3 yıl önce hastalık bir anda atak yaptı ve katlanılmaz ağrılar çektim, yardımsız yürüyemez, kapıları bile açamaz hale geldiğimde tavsiye üzerine teşhis için kendisine gittim. Uygulamaya başladığı tedavide tam olarak öngördüğü süre içerisinde sonuç almaya başladık. Onun sayesinde hayatıma kaliteli bir şekilde devam edebiliyorum. Ayrıca, sağduyulu ve bilinçlendirici desteği sayesinde hastalığımla bir düşman gibi değil, zarar görmeden birlikte yaşamayı öğrendim. Hastalık psikolojisinin yıkıcı etkisinden çıkıp kendimi böyle kabullenebilmeyi de ondan öğrendim. Daha sonra başka doktorlara gitmek durumunda da kaldım, istisnasız hepsinden duyduğum “teşhis ve tedavi konusunda çok şanslı bir hasta olduğum” idi. Şu an onunla başladığım tedaviyi ve ilaçları hiç değiştirmeden, sadece düzenli kontrollerle hayatıma devam ediyorum. Kendisine minnettarım. Şu anda normal insanlar gibi hayatımı devam ettirebiliyorsam onun sayesindedir. Her fırsatta adını dillendiririm. Kendi alanında çok büyük bir değer. Hastaları çok şanslı. Yolu açık olsun.

Es...c

4 yıldır romatoid artrit hastasıyım ve Hamide Hanım en kötü günlerimde bir doktor ve insan olarak ailemle birlikte bana en büyük desteği vermiş kişidir. Romatizma yüzünden bir parmağımı kaybedecek duruma gelmişken doğru tedavi ile ağrılarımı azaltmış ve hastalığımı bir nebze kontrol altına almıştır. Parmağım şu anda çok iyi durumda, romatoit artrit tedavim devam ediyor ve kendisine rutin kontrole gittiğimde her seferinde gülen bir yüz ve ilgili bir doktor göreceğimi biliyorum ve kendimi çok daha iyi hissediyorum. Size bir kere daha teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.

Ba..a